Rezultate cumulate master - septembrie 2021

MASTERAT - Invatamant cu frecventa

Candidati inscrisi - in ordine alfabetica

Candidati admisi pe programe de studii

Eco-Design de Mobilier si Restaurare FARA TAXA

Structuri Avansate din Lemn si Tehnologii Inovative FARA TAXA

CANDIDATI RESPINSI

În data de 15 septembrie se vor afișa rezultatele concursului de admitere din septembrie

Confirmarea locurilor de la Licenta-Buget - Descarca fisierul

Confirmarea locurilor de la Licenta-TAXA - Descarca fisierul

Programul confirmarii locurilor pentru perioada 16-17 septembrie se va face astfel:
- Joi 16 septembrie 2021 - intre orele 9.00-15.00
- Vineri 17 setembrie 2021 - intre orele 9.00-13.00.

Sala de confirmare: - Holul L; Facultatea de Design de Mobilier si Inginerie a Lemnului, str. Universitatii nr. 1, Brasov.
Telefon mobil: 0724 546 981

Rezultate admitere faza I

Rezultate admitere faza finala

Rezultate admitere finale cumulate

Informatiile cu privire la perioada de confirmare pentru candidații admiși la modulul de pregătire psihopedagogică (nivel I și II - învățământ cu frecvență) vor fi postate în intervalul 1-10 septembrie 2021, pe pagina WEB a Departamentului pentru Pregatirea Personalului Didactic (DPPD):

Confirmarea locurilor de la Master-Buget - Descarca fisierul

- Joi 16 septembrie 2021 - intre orele 9.00-15.00
- Vineri 17 setembrie 2021 - intre orele 9.00-13.00.

Telefon mobil: 0724 546 981

Rezultate admitere faza I

Rezultate admitere finala septembrie

Rezultate admitere sesiunea septembrie – liste cumulate